Корзина
Редагувати адресу

Всього:

Продовжити покупки

Ваша корзина порожня. Перейдіть до каталогу і виберіть ваш товар.

Каталог

Гарантійне обслуговування

Замовити послугу

Успішно відправлено
Помилка

Стандартна гарантійна угода корпорації Thermo King

Корпорація THERMO KING, надалі Thermo King, гарантує, що виріб не матиме дефектів матеріалів та збірки протягом 12/24 місяців з дня введення в експлуатацію.

Дана гарантія поширюється тільки на первинного власника виробу та обмежена ремонтом деталей або заміною їх на нові або відновлені будь-яким уповноваженим дилером Thermo King, якщо такі визнані Thermo King дефектними за умови нормальної експлуатації та обслуговуванні протягом гарантійного терміну. Ця гарантія покриває тільки трудовитрати та вартість деталей. Зазначені ремонт або заміна є єдиним відшкодуванням шкоди покупцеві, а усунення дефектів в проданому Thermo King виробі, який підпадає під дію даної гарантії, зазначеними вище способами повністю вичерпує зобов’язання і відповідальність Thermo King на основі контракту, судового позову (включаючи відповідальність за недбалість і / або умисел) або іншій основі.

Відповідно до умов гарантійної угоди будь-яка відремонтована або замінена деталь встановлюється уповноваженим дилером Thermo King без оплати Покупцем трудовитрат і вартості деталей. Всі замінені деталі є власністю Thermo King. Зазначені гарантійні послуги виконуються виключно уповноваженим дилером Thermo King (див. Розділ «Філії та партнери») і не включають додаткових витрат Покупця таких, як понаднормові час, пробіг автомобіля, витрати на телефонні дзвінки або телеграми, вартість транспортування і / або переміщення обладнання й персоналу та інше.

Гарантія не поширюється на монтажні й регулювальні роботи, загублені або пошкоджені деталі. Гарантія Thermo King також не поширюється на витратні матеріали та матеріали, необхідні для обслуговування, включаючи (але не обмежуючись) моторну оливу, мастильні матеріали, запобіжники, паливо, фільтри, свічки запалення, лампи, холодагенти, осушувачі та акумулятори, крім акумуляторів, що поставляються Thermo King.

Для поширення гарантії на рефрижераторні та електричні системи як основного модуля з декількома температурними режимами, так і виносних випарників, роботи по приєднанню трубопроводів і електропроводки повинні проводитися уповноваженим дилером Thermo King.

Гарантія Thermo King не поширюється на будь-який виріб, порушення працездатності якого, за висновком Корпорації Thermo King, викликане неправильним монтажем, обслуговуванням, ремонтом або модифікацією, яке використовувалося не за призначенням, експлуатувалося недбало, піддавалося аварії, яке використовувалося з порушенням виданих Корпорацією Thermo King інструкцій. Корпорація Thermo King або будь-який уповноважений дилер Thermo King має право вимагати надання Покупцем журналу обліку технічного обслуговування, що підтверджує правильність технічного обслуговування виробу.

Ця гарантія є ексклюзивною і замінює всі інші гарантії, явні або вимушені, включаючи будь-які гарантії комерційної вигоди або відповідності специфічної мети, а також всі гарантії, що виникли в ході ділових або торгових відносин, за винятком права власності та патентного права.

Обмеження зобов’язань: корпорація Thermo King не несе ніякої відповідальності ні на основі контракту чи судового позову, включаючи відповідальність за недбалість і / або умисел, ні на інших засадах, ні за які пошкодження та збитки, нанесені автомобілям, їх вмісту, вантажу та іншої власності, а також за будь-які спеціальні, випадкові, непрямі чи будь-який інший можливий збиток, включаючи (але не обмежуючись цим) збитки та перебої в ході діяльності, втрачений прибуток і неможливість використання. Справжнім певне відшкодування шкоди покупцеві є єдиним, і сукупна відповідальність корпорації Thermo King ні за яких умов не може перевищувати продажної вартості виробу або деталі, які підпадають під дію даної гарантії.

Стандартні гарантійні умови для опалювачів

Термін гарантії для опалювачів Eberspacher, Webasto – 24 місяці з дати монтажу або 750 годин роботи опалювача.

Для опалювачів Webasto гарантія на: свічки розжарювання, датчики полум’я, паливні помпи становить 1 рік.

Виробник гарантує відсутність дефектів, пов’язаних з якістю комплектуючих обігрівача.

Гарантія не покриває такі несправності: випадкові пошкодження, дефекти, заподіяні клієнтом; ушкодження, дефекти, що виникли в результаті ДТП; несправності, викликані порушенням роботи електрообладнання автомобіля; дефекти, викликані забрудненням палива; несправності, викликані недостатнім або неправильним доглядом; природний знос свічки (свічки / стрижні розжарювання і запобіжники належати до деталей зносу і гарантійного ремонту не підлягають, за винятком тих випадків, коли причиною несправності є дефекти матеріалу або неправильна обробка).

Для безперебійної експлуатації в гарантійний та післягарантійний період необхідно проводити щорічне сервісне обслуговування обігрівача на початку кожного зимового періоду експлуатації (до 15 жовтня).

Гарантійні зобов’язання можуть бути припинені в результаті несанкціонованого ремонту пристрою і при використанні неоригінальних запасних частин, а також при відсутності відмітки в гарантійному талоні про проходження сервісного обслуговування на початку чергового зимового періоду експлуатації.

Виробник гарантує відсутність дефектів, пов’язаних з якістю матеріалів або монтажу.

Сервісне обслуговування та ремонт обладнання протягом усього терміну гарантії проводиться виключно офіційними сервісними станціями (див. Розділ «Філії та партнери»).