Корзина
Редагувати адресу

Всього:

Продовжити покупки

Ваша корзина порожня. Перейдіть до каталогу і виберіть ваш товар.

Каталог

Планове обслуговування

Замовити послугу

Успішно відправлено
Помилка

Щоб забезпечити надійну і економічну роботу установок компанії Thermo King протягом всього терміну служби, а також уникнути скорочення терміну гарантії, необхідно дотримуватися відповідних графіків планового технічного обслуговування. Помилкою є поширена думка, що ТО обмежується заміною масла і фільтрів, ТО – це комплекс робіт, регламентованих виробником по виявленню і подальшого усунення можливих поломок.

Рефрижератори Thermo King використовуються для перевезення вантажів в багатьох країнах світу. Вихід з ладу окремих вузлів установки стає причиною серйозних фінансових втрат. Щоб не допустити подібної ситуації, необхідно своєчасно проводити технічне обслуговування холодильних установок. Робота з обслуговування холодильного обладнання дозволяє виявити серйозні несправності на ранній стадії. Будь-які протікання, неполадки датчиків і електрики сертифіковані техніки компанії виявляють вже після першого огляду.

Інтервали планового обслуговування визначаються кількістю напрацьованих мотогодин або віком установок для тракові і трейлерних агрегатів і пробігом автомобіля для малих установок з приводом компресора від двигуна автомобіля.

Про кожну виконану перевірку та планове технічне обслуговування повинен бути зроблений запис в сервісній книжці, яка видається клієнту при покупці нового агрегату.

Зверніться до місцевого дилера компанії Thermo King, який складе графік проходження планового технічного обслуговування відповідно до вашої специфіки експлуатації обладнання.