Корзина
Редагувати адресу

Всього:

Продовжити покупки

Ваша корзина порожня. Перейдіть до каталогу і виберіть ваш товар.

Каталог

Продовження сертифіката ATP

Замовити послугу

Успішно відправлено
Помилка

УГОДА СПС (ATP) 

ПРИЗНАЧЕННЯ УГОДИ СПС

 Угода про міжнародні перевезення швидкопсувних харчових продуктів та про спеціальні транспортні засоби, призначених для цих перевезень (СПС) (створено в Женеві 1 вересня 1970 роки), вступило до чинності 21 листопада 1976 року.

За час, що минув після його вступу в силу, Робоча група з перевезень швидкопсувних харчових продуктів (WP.11) Комітету з внутрішнього транспорту Європейської економічної комісії регулярно вносила поправки до тексту самої Угоди і додатків до нього і оновлювала цей текст.

ТЕРИТОРІАЛЬНА ДІЯ

СПС є Угодою між державами, і не існує ніякого загального органу, відповідального за його застосування. На практиці перевірки на дорогах проводяться Договірними сторонами, і в разі невиконання встановлених норм винні можуть бути притягнуті до правової відповідальності компетентними національними органами відповідно до їх внутрішньодержавного законодавства. У самому СПС не передбачається ніяких санкцій. На момент опублікування цього документа Договірними сторонами СПС були такі держави: Австрія, Азербайджан, Албанія, Андорра, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, колишня Югославська Республіка Македонія, Угорщина, Німеччина, Греція, Грузія, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія , Казахстан, Киргизстан, Латвія, Литва, Люксембург, Марокко, Монако, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Республіка Молдова, Російська Федерація, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Сполучені Штати Америки, Таджикистан, Туніс, Туреччина, Узбекистан, Україна, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Чеська Республіка, Швеція, Естонія.

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНУ ДІЇ СЕРТИФІКАТА СПС (ATP)

Термін дії сертифіката СПС можна продовжити, пройшовши  контрольне випробування, в результаті якого термін дії сертифіката може бути продовжений на 3 роки аж до досягнення фургоном 15-річного терміну з дня випуску.

Для проведення контрольної перевірки СПС зв’яжіться з нами.

ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ НПІВПРЕЧЕПА АБО ФУРГОН З НЕЗАЛЕЖНОИМ ХОЛОДИЛЬНОИМ ОБЛАДНАННЯМ:

  • транспортний засіб повинен бути доставлено в лабораторію СПС в домовлений день о 9:00 ранку,
  • вантажний відсік повинен бути порожнім і чистим,
  • ущільнювачі на дверях не повинні бути пошкодженими і роздутими,
  • всі отвори в стінах повинні бути професійно закладені таким чином, щоб в ізоляцію не могла проникнути волога,
  • дверні петлі не повинні бути розхитані, двері не повинні хитатися,
  • водій повинен мати при собі останній отриманий сертифікат відповідності СПС, техпаспорт транспортного засобу, або ж на напівпричепі повинна бути сертифікаційна табличка з даними.

Випробування завершується приблизно о 16 годині. Після успішного проходження випробування видається новий сертифікат термін дії якого продовжений на 3 роки.

Якщо випробування виявиться неуспішним, водієві вручається протокол про проведення випробування із зазначенням ймовірної причини неуспіху

Після продовження терміну дії сертифіката власник ТЗ повинен наклеїти на напівпричіп нову сертифікаційну табличку з новими відмітними знаками, яка буде йому видана разом з сертифікатом.

СЕРТИФІКАЦІЙНА ТАБЛИЧКА 

На табличці має бути присутня розбірливий напис:

“СХВАЛЕНО СПС ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ШВИДКОПСУВНИХ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ”

“НОМЕР ДОЗВОЛУ” – наприклад, CZ 19999 * 19

“НОМЕР ТС” – наприклад, 95.C1234 / 001

“ЗНАК СПС” – наприклад, FRC

“ТЕРМІН ДІЇ ДО” – наприклад, 04 – 2020

наприклад:

FRC
04 – 2020

ПОВНИЙ ТЕКСТ УГОДИ

Знаходиться на веб-сайті Відділу транспорту ЄЕК ООН за такою адресою: http://www.unece.org/trans/main/wp11/atp.html

Вищезгаданий документ включає в себе текст угоди і додатків до нього з останніми поправками.